MEXC 2022 Dünya Kupası Vadeli İşlemler Alım Satım Yarışması

0

2022 Dünya Kupası hız kesmeden sahiplerini bulmaya devam ediyor. MEXC ile birlikte kupa maçlarını izleyebilirsiniz. Bu sayede WCFC’ye katılabilir, 100 BTC ödülü kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Etkinlik Ne Zaman mı Başlıyor?

Etkinlik başlangıç tarihi şu şekilde: 25 Kasım 03.00 ve 19 Aralık 02.55 (TSİ) aralıklarında kayıt olma şansınız bulunmaktadır.

Yarışmanın başlangıç tarihi ise 1 Aralık 03.00 şeklindedir. 19 Aralık 03.00 (TSİ) zamanında ise yarışma dönemi sona edecektir.

Yarışmaya katılabilme hakkına sahip olabilmeniz için net varlığınız en az 300 USDT olmak zorundadır.

Bu platform her yarışmacıyı uygun olup olmama açısından dikkatli bir şekilde inceleyecekmiş.

Kaydolmak için buradaki linki takip edebilirsiniz: https://www.mexc.com/tr-TR/futures-activity/trading-competition?id=2022wcfc

MEXC platformundaki bütün USDT-M Vadeli İşlem Çiftleri bu yarışma için uygunluk göstermektedir.

Havuz Dağılımı

Etkinlik 1: Toplam havuzun %70’İ
Etkinlik 2: Toplam havuzun %30’U
Etkinlik 3: Çarkı çevireceksiniz ve %100 kazanma oranıyla günlük 100.000 USDT vadeli işlem bonusundan kendi karınızı alacaksınız.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Bir Cevap Yaz

Leave A Reply

Your email address will not be published.