MEXC Zorunlu Android Güncellemesi Hakkında Duyuru

0

MEXC, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak amacıyla 28 Aralık 2022 09.00.00’da (TSİ) Android uygulamasında zorunlu bir güncelleme başlatmayı planlıyor. Bu tarihten itibaren, Android 3.5.8’den daha düşük sürümleri kullanan kullanıcılar zorunlu bir açılır güncelleme penceresiyle karşılacak ve herhangi bir işlem yapamayacaklardır.

Android 3.6.8 veya daha yüksek bir sürüme güncellemek için lütfen mümkün olan en kısa sürede GooglePlay ve diğer Android mağazalarını ziyaret edin.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Bir Cevap Yaz
Leave A Reply

Your email address will not be published.